Twierdza Modlin

Twierdza Modlin

Zobacz jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce. Walory obronne terenu docenił sam Napoleon, podejmując decyzję o budowie twierdzy w 1806r. Twierdzę Modlin można zwiedzać z przewodnikiem indywidualnie lub z przewodnikiem.

Sprawdź specjalne pakiety DLA DZIECI, czy zwiedzanie nocne z zawodami strzeleckimi!

TURYŚCI INDYWIDUALNI – ZWIEDZANIE SAMODZIELNE LUB Z PRZEWODNIKIEM

Twierdzę Modlin można zwiedzać samodzielnie lub z przewodnikiem w małej grupie łączonej lub indywidualnie wynajmując przewodnika.

Zwiedzanie indywidualne samodzielne - bezpłatnie (więcej)

Zwiedzanie indywidualne z przewodnikiem (więcej)

Zwiedzanie w małej grupie łączonej (więcej)

OPIS PRZYKŁADOWYCH TRAS I PROGRAMÓW (minimum 10 osób):

3 godzinne standardowe zwiedzanie – obejmuje wejście na obiekty płatne* wieża widokowa, muzeum oraz podziemia z frontem poligonalnym. Bilety na 3 obiekty płatne już są wliczone w cenę.

3 godzinne zwiedzanie DLA DZIECI trasą Baśki Murmańskiej – zwiedzanie obejmuje wejście na obiekty płatne* wieża widokowa oraz podziemia z frontem poligonalnym. Bilety na te dwa obiekty już są wliczone w cenę.

3 godzinne zwiedzanie NOCNE z pochodniami – zwiedzanie obejmuje wejście na obiekty płatne* podziemia z frontem poligonalnym. Bilety na obiekt płatny już są wliczone w cenę.

3 godzinne standardowe zwiedzanie z zawodami strzeleckimi i ogniskiem – obejmuje wejście na obiekty płatne* wieża widokowa, muzeum oraz podziemia z frontem poligonalnym. Bilety na 3 obiekty płatne już są wliczone w cenę.

...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: