Eventy
Konferencje & Bankiety

Przestrzeń dla eventów

Zróżnicowana charakterem i wielkością przestrzeń eventowa pozwala nam idealnie dopasować miejsce do specyfiki Państwa wydarzenia. Posiadamy kilka obiektów zadaszonych na organizację wydarzeń niezależnie od pogody.

Centralny punkt stanowi Duża Arena o powierzchni aż 1400m2 będąca niegdyś miejscem pokazów cyrkowych, a dziś jest świadkiem najznakomitszych konferencji i uroczystości.

Zobacz więcej
Piknik & Event firmowy pod Warszawą

Miejsce dla wyjątkowych wydarzeń

Julinek to doskonałe miejsce na event firmowy w plenerze czy piknik firmowy z atrakcjami. Nasz teren to 20 hektarów zielonej polany w otoczeniu lasu. Organizowaliśmy duże imprezy plenerowe liczące ponad 10tys. osób, a także kameralne rodzinne pikniki w klimatycznej atmosferze.

W okresie letnim udostępniamy strefę Grill BBQ. Pod okiem najlepszych kucharzy powstają soczyste karkówki marynowane, pyszne kiełbaski czy faszerowane pieczone ziemniaki. 

Przyjęcia rodzinne

Imprezy okolicznościowe

Wiemy, że każda uroczystość jak wesele, chrzciny czy komunia to niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdego z nas. Dlatego szczególnie dbamy o każdy szczegół imprezy. 

Otoczenie Puszczy Kampinoskiej oraz oryginalny, cyrkowy charakter miejsca stwarza niepowtarzalne możliwości by nadać wyjątkowej, naturalnej oprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, będzie nam miło towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym dniu.

Zobacz więcej
Edukacja poprzez zabawę

Zielone szkoły, obozy i kolonie

Edukacja poprzez zabawę, bliskość natury i wykwalifikowany zespół animatorów. Julinek to idealne miejsce na aktywny wypoczynek, połączony z edukacją i świetną zabawą w centrum Kampinoskiego Parku Narodowego. 

Oferta wypoczynku dla dzieci skierowana jest do szkół, przedszkoli oraz biur podróży. Oferujemy zarówno 1-dniowe pakiety atrakcji dla dzieci w różnym wieku oraz obozy i kolonie z atrakcjami na terenie Julinek Park w sezonie letnim.

Pakiety dla grup

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży

+48 22 611 61 26 | sprzedaz@julinek.com.pl

...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: