O nas
B&B Julinek Park

Dobry wypoczynek blisko natury i cyrku

B&B Julinek Park to kameralny obiekt noclegowy pod Warszawą, który wchodzi w skład nowoczesnego kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego. Julinek znajduje się w sercu Puszczy Kampinoskiej, w najbardziej zielonej części Mazowsza. Idealnie na weekend, dłuższy pobyt, czy wakacje.

Znajdziemy tu pełną infrastrukturę do komfortowego wypoczynku wliczając w to noclegi w pokojach z widokiem na las, doskonałą kuchnię oraz duży wybór atrakcji dla rodzin z dziećmi w Julinek Park. 

Warto wiedzieć, że tutaj powstała i istnieje do dziś Państwowa Szkoła Sztuki Cyrkowej, a miejsce jest pełne odniesień do świata cyrku, jego kultury, symboliki, sztuki i obyczajów.


B&B Julinek Park oferuje 178 miejsc noclegowych w 61 pokojach: pokoje dla biznesu 1 oraz 2-osobowe typu standard. Zapewniamy komfortowe noclegi dla rodzin z dziećmi - pokoje rodzinne i apartamenty z aneksem kuchennym. Na terenie całego obiektu jest dostęp do WI-FI, a przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking.

Julinek Park & Strefa Wodna

Dobry wypoczynek blisko natury i cyrku

B&B Julinek Park to kameralny obiekt noclegowy położony pod Warszawą, który wchodzi w skład nowoczesnego kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego. Julinek znajduje się w sercu Puszczy Kampinoskiej, w najbardziej zielonej części Mazowsza. Dla osób szukających cichej i spokojnej okolicy jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek lub dłuższy pobyt.

Julinek Park & Strefa Wodna
Lokalizacja

Noclegi w leśnej aurze Puszczy Kampinoskiej

Naszym największym skarbem jest usytuowanie w sercu wielkiej puszczy! Wprost z Julinka wychodzimy na leśne ścieżki piesze i rowerowe po Kampinoskim Parku Narodowym. Puszcza Kampinoska to ogromny, zróżnicowany zielony obszar leśny poprzecinany kilometrami szlaków turystycznych.

Kampinoski Szlak Rowerowy przechodzi właśnie przez Julinek. Jesteśmy doskonałą bazą wypadową na wycieczki rowerowe i piesze po lesie. Na naszym terenie znajduje się całoroczna wypożyczalna rowerów i kijków Nordic Walking.

Sprawdź jak spędzić czas w Julinku
...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: