Park wodny
Julinek Park & Strefa Wodna

Atrakcje dla dzieci i dorosłych!

B&B Julinek Park jest zlokalizowany przy jednym z największych w Polsce parków rozrywki dla dzieci ze Strefą Wodną, parkiem linowym, polem do minigolfa, występami cyrkowymi i wieloma innymi atrakcjami. Szereg atrakcji zapewnia całodzienną rozrywkę dla całej rodziny! Pomysł na weekend z dziećmi czy rodzinne wakacje, czemu nie?

Dla miłośników aktywnego wypoczynku ważną informacją jest, że z Julinka rozciągają się szlaki tematyczne, trasy piesze i rowerowe po Puszczy Kampinoskiej. Wprost z wypożyczalni rowerów można udać się na wyprawę po leśnych szlakach puszczy, na które prowadzi specjalnie przygotowana brama.

Julinek Park & Strefa Wodna

Dłużej = Taniej

Bilety dla gości B&B Julinek Park – 20%

Przedłuż swój pobyt rezerwując nocleg w B&B Julinek Park, a wszystkie bilety otrzymasz ze zniżką 20%!


Z atrakcjami dla dzieci i dorosłych

Pakiety pobytowe

Rodzinny wypoczynek w Julinek Park z atrakcjami dla dzieci, to nasz pomysł na bezpieczny wypoczynek pełen wrażeń! Rozbudowana infrastruktura sportowo-rekreacyjna zachęca do aktywnego wypoczynku, natomiast położenie w zielonej Puszczy Kampinoskiej gwarantuje spokój i możliwość relaksu.

Przygotowaliśmy pakiety pobytowe w oparciu o atrakcje Julinek Park wraz z Parkiem Wodnym. Jeśli szukasz hotelu przyjaznego rodzinie z atrakcjami dla dzieci pod Warszawą, to czekamy na Ciebie w Julinku.

Sprawdź pakiety
...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: