Okolica
Puszcza Kampinoska

Dobry wypoczynek blisko natury

Julinek znajduje się na zielonej polanie, otoczony lasami sosnowymi. Kompleks usytowany jest przy Kampinoskim Szlaku Rowerowym. To z pewnością najlepiej zlokalizowane miejsce na wypoczynek blisko Warszawy. Odkryj magię naszej zielonej okolicy!


Puszcza Kampinoska - kompleks leśny pod Warszawą

Okolice Julinka to wspaniała natura, Kampinoski Park Narodowy – najbardziej zalesiony obszar i zielone płuca Mazowsza. To również region o ciekawej historii, początkach sztuki cyrkowej, wspaniałych zabytkach i pomnikach natury, które warto odkrywać podczas wycieczek po okolicy.


Blisko natury - wypoczynek pod Warszawą

Julinek położony jest 30minut drogi od Warszawy oraz 2 km od najbliższych zabudowań. Kompleks dookoła okryty jest płaszczem zielonej Puszczy Kampinoskiej. Otaczająca przyroda, cisza i spokój tworzą idealne warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi, par oraz podróżujących w pojedynkę.

Zielone okolice Julinka to jedna z nielicznych ostoi nietkniętej przyrody na Mazowszu, niedaleko Warszawy.

Leśne atrakcje

Walory przyrodnicze Julinka stwarzają warunki zarówno do aktywnego wypoczynku - także dla rodziny z dziećmi, jak i błogiego, niespiesznego relaksu. Będąc w Julinku nie można nie spróbować ‘kąpieli leśnych’.

W trakcie spaceru pod okiem instruktora zanurzamy się w lesie korzystając ze wszystkich zmysłów – wzroku, słuchu, węchu, smaku i dotyku. Kąpiele leśne w puszczy pod Warszawą i zabawy na świeżym powietrzu to doskonały pomysł na weekend z dziećmi.

Szlaki piesze

Wychodząc z hotelu możemy udać się wprost na spacer po lesie. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia kijków Nordic Walking. Spacery z kijkami w Kampinoskim Parku Narodowym to wspaniały sposób na połączenie aktywności fizycznej z poznawaniem puszczy.

Ścieżki rowerowe

Jeśli planujesz naprawdę dobrze poznać Kampinoski Park Narodowy to tylko rowerem! Mnogość unikatowych na skalę światową pomników przyrody dostępnych jest wprost z Julinka. Wypożyczalnia rowerów czynna jest codziennie aż do zmroku. Do dyspozycji oddajemy wysokiej jakości rowery MTB, foteliki lub przyczepki dla najmłodszych. A do tego na recepcji można pobrać całkowicie za darmo przewodnik z opisem atrakcji i trasami rowerowymi na terenie Kampinosu.


Julinek Park & Strefa Wodna

Sztuka, rozrywka i… dobra zabawa blisko natury! Na terenie kompleksu zaledwie kilka kroków z hotelu znajdziemy Strefę Wodną - tropikalną wyspę pośród lasu; park linowy, krainę dmuchańców, pole do mini golfa, ściankę wspinaczkową czy ekologiczny plac zabaw.

Wszystkie Atrakcje dla rodzin z dziećmi dostępne są od wiosny do jesieni w godzinach funkcjonowania parku, a weekendami Duża Arena staje miejscem występów cyrkowych i teatralnych.

Dowiedz się więcej

Spływy kajakowe nad Bzurą

Zapraszamy nad Bzurę! Spływy kajakowe to wspaniała przygoda dla całej rodziny. Trasy spływów biegną przez urokliwe okolice Puszczy Kampinoskiej. Na trasach dostępnych jest wiele dzikich plaż, gdzie można zrobić odpoczynek. Przystań znajduje się ok. 20 minut drogi od nas. Spływy kajakowe to wspaniała atrakcja dla rodzin z dziećmi.

Dowiedz się więcej

Pierwsza przygoda w siodle

Nauka jazdy konnej dla dzieci pod okiem doświadczonych instruktorów. Lekcje prowadzone również dla początkujących adeptów, którzy stawiają pierwsze kroki w jeździeckim świecie. Oprócz jazdy nauczysz się podstaw pielęgnacji i obchodzenia się z końmi.

Dowiedz się więcej

Twierdza Modlin

Zobacz jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce. Zwiedzanie Twierdzy Modlin możliwe jest w małej grupie lub indywidualnie. Dostępne są specjalne pakiety dla dzieci oraz zwiedzanie nocą z zawodami strzeleckimi.


Atrakcje w pobliżu

Puszcza Kampinoska i okolice to obszar bogaty w pomniki przyrody, zabytki architektoniczne. W otulinie Parku znajdziemy Muzeum Kolei Wąskotorowej oraz Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą w Sochaczewie, a także dworek, pałac i dom urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli.

Poznaj wszystkie atrakcje okolicy
...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: