Bezpieczeństwo
Bezpieczny wypoczynek

Polityka bezpieczeństwa B&B Julinek Park

Bezpieczeństwo Państwa pobytu od zawsze jest naszym priorytetem. Dziś szczególnie dbamy o to, aby wypoczynek w Julinku był dla Państwa przyjemny i komfortowy, a jednocześnie spełniał oczekiwania w zakresie najnowszych standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z podejmowanymi dla Państwa działaniami.

Zapraszamy do zapoznania się z >> Polityką Bezpieczeństwa <<.


Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Posiadamy certyfikat „Obiekt Bezpieczny Higienicznie” nadawany przez Polską Organizację Turystyczną. Oznacza to, że nasze usługi świadczymy zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Gości oraz pracowników. W tym celu podejmujemy szczególne środki by zapewnić bezpieczny i komfortowy wypoczynek.

Zobacz Certyfikat

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

1. Przy stanowisku recepcyjnym może przebywać tylko 1 Gość.

2. Po wejściu do obiektu znajduje się dozownik z płynem dezynfekcyjnym.

3. Goście oczekujący na obsługę powinni znajdować się w odległości  2 metrów od siebie, w wyznaczonych do tego miejscach.

4. Goście obsługiwani są przez recepcję oddzieleni przezroczystą płytą ochronną.

5. Lada recepcyjna jest regularnie dezynfekowana.

6. Przy stanowisku recepcyjnym znajdują się płyny do dezynfekcji rąk – zachęcamy Państwa do dezynfekcji rąk przed wypełnieniem karty meldunkowej.

7. Zachęcamy do rozliczeń bezgotówkowych. Goście sami obsługują terminale płatnicze, które po każdym użyciu są dezynfekowane.

8. Recepcja wyposażona jest w termometry bezdotykowe, które udostępniamy na życzenie Gościa.

9. Klucze do pokoi są dezynfekowane po zdaniu i przed daniem klucza Gościowi.

10. Przy recepcji obiektu przygotowaliśmy potrzebne numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej, służb medycznych.

1. Pokoje są wietrzone oraz szczegółowo dezynfekowane.

2. Po każdym pobycie dokonujemy rutynowego sprzątnięcia pokoju, dezynfekcję wszystkich powierzchni dotykowych (w tym oparcia krzeseł), sprzętu (np. piloty) i łazienki oraz gruntowne wywietrzenie pomieszczenia.

3. W każdym pokoju znajdują się środki bezpieczeństwa do dezynfekcji rąk.

4. Pracownicy działu utrzymania czystości wyposażeni są w maseczki oraz jednorazowe rękawiczki. Po sprzątnięciu pokoju osoba sprzątająca zdejmuje rękawiczki, dezynfekuje ręce i w nowych wprowadza do pokoju czyste rzeczy takie jak ręczniki, pościel.

5. W obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania osób nie zakwaterowanych.

6. Ograniczamy rutynowe sprzątanie codzienne pokoi przy dłuższych pobytach. Odbywa się ono jedynie na życzenie Gościa.

1. W łazienkach i przestrzeniach ogólnych umieszczone są mydła antybakteryjne i płyny do dezynfekcji rąk oraz instrukcje jak poprawnie myć dłonie.

2. Regularnie dezynfekujemy klamki, poręcze na klatkach schodowych i przyciski w windach.

3. Wszystkie windy są codziennie dezynfekowane.

4. Przestrzenie wspólne B&B Julinek Park są czyszczone przez personel.

5. W powierzchniach wspólnych może przebywać ograniczona liczba osób jednocześnie.

6. W obiekcie zostało wyznaczone i przygotowane (m.in. wyposażonego w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący) pomieszczenia, w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.

7. Systematycznie wietrzymy wszystkie pomieszczenia obiektu i powierzchnie wspólne.

8. Zapewniamy łatwy dostęp do procedur bezpieczeństwa zastosowanych w związku z wirusem COVID-19 w pokoju każdego Gościa.

1. Edukujemy pracowników na temat zasad zachowania zdrowia, bezpieczeństwa i higieny w pracy.

2. Wzmocniliśmy kontrolę dopuszczenia pracowników do pracy.

3. Pracownicy regularnie myją ręce lub używają środka dezynfekującego przed kontaktem z Gościem.

4. Pracownicy mający bezpośredni kontakt z gośćmi, w tym pracownicy recepcji używają maseczek.

1. Największym skarbem B&B Julinek Park – obok bycia w centrum polskiej tradycji cyrkowej – jest jego usytuowanie w sercu wielkiej puszczy, z daleka od miejskich zabudowań i skupisk ludzi.

2. Na terenie obiektu znajduje się wejście do Kampinoskiego Parku Narodowego (KPN). Do dyspozycji gości jest około 360 km znakowanych pieszych szlaków turystycznych oraz 200 km szlaków rowerowych.

3. Najważniejszy szlak rowerowy został wyznaczony na istniejącej sieci szlaków pieszych, dróg leśnych, polnych oraz wiejskich. Wszystkie są przejezdne przez cały rok.

4. Na miejscu dla Gości udostępniamy rowery i kijki do nordic walking. Dbamy aby sprzęt udostępniany Gościom był dezynfekowany po każdym użyciu.

...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: