Stajnia:

Początki istnienia stajni sięgają 2003 r. Ośrodek mieści się w przepięknej okolicy, w pobliżu Puszczy Kampinoskiej.  Obecnie w stajni są dwa kucyki, duże konie i kilka koni goszczących w pensjonacie. Stajnia zajmuje się głównie rekreacją, bierze udział w zawodach jeździeckich w dyscyplinach zaprzęgi oraz skoki i ujeżdżenie. Podopieczni również z powodzeniem startują w zawodach, zajmując miejsca na podium.

Konie:

Konie są zróżnicowane pod względem wielkości. Najmniejsze - kuce mają około 96 cm w kłębie, małe konie- 155 cm, aż po duże- 170cm. Pozwala to dopasować zwierzę, z którym współpracować będzie Klient, indywidualnie do jego wzrostu, wieku i oczywiście umiejętności. Podobnie z temperamentem, są "profesorowie"- konie spokojne, doświadczone, pewne i takie, które są bardziej ambitne i wymagają od jeźdźca posiadania większej wiedzy.

Lekcje:

Poza nauką jazdy przekazujemy również podstawy pielęgnacji, obchodzenia się z końmi. Najczęściej przed jazdą klient wraz z pomocą instruktorów czyści i siodła swojego wierzchowca. Kiedy wszystko jest gotowe, o umówionej godzinie rozpoczyna się lekcja. Zajęcia prowadzone są zarówno w trybie grupowym, jak i indywidualnym.

Dojazd:

Stajnia oddalona jest od Julinka o 3,5km. Do stajni można przejść spacerem przez las lub dojechać samochodem. Na miejscu znajduje się parking dla Gości. 

Rekomendowany czas wyprawy: 2-4 godzin

Dostępność: Okres wiosna-jesień

Bilet wstępu: TAK

Cena:

  • Wizyta w Stadninie połączona z nauką jazdy konnej dla dziecka i zasadami pielęgnacji
    • 1 dziecko - 125zł/60 minut
    • 2 dzieci - 210zł/60 minut

Kiedy zarezerwować: Rekomendujemy rezerwację z 2-3 dniowym wyprzedzeniem

Jak zarezerwować: Zapytaj na recepcji recepcja@julinek.com.pl lub +48 22 611 61 16

Sprawdź dojazd z Julinka: Google Maps

Informacje mają charakter poglądowy. O dostępność i ceny usługi zawsze zapytaj przed wyjazdem.

oC

Masz pytanie? Zadzwoń +48 781 810 037 +48 22 611 61 16