Stajnia:

Początki istnienia stajni sięgają 2003 r. Ośrodek mieści się w przepięknej okolicy, w pobliżu Puszczy Kampinoskiej.  Obecnie w stajni są dwa kucyki, duże konie i kilka koni goszczących w pensjonacie. Stajnia zajmuje się głównie rekreacją, bierze udział w zawodach jeździeckich w dyscyplinach zaprzęgi oraz skoki i ujeżdżenie. Podopieczni również z powodzeniem startują w zawodach, zajmując miejsca na podium.

Przejażdżka bryczką konną:

Podczas około godzinnej jazdy po Kampinosie, możemy napotkać wielu jej mieszkańców. Sarny, zające, ptactwo, no i przede wszystkim Króla Puszczy- Łosia, który widnieje na herbie Narodowego Parku Kampinoskiego. Oprócz stałych tras jest możliwość wybrania własnej. Nasze konie chodzą również w ruchu ulicznym. Po przejażdżce można dokończyć biesiadę przy ognisku, piec kiełbaski, ziemniaki i doskonale się bawić.

W ofercie posiadamy przejażdżki dwoma wozami taborowymi mieszczącymi do 15 osób, bryczką typu wagonetka, maratonówka oraz spaider. Każda z nich jest dostosowana do innej liczby osób, więc można skorzystać z romantycznej przejażdżki we dwoje, jak również z rodzinnej wyprawy z nieznane.

Dojazd:

Stajnia oddalona jest od Julinka o 3,5km. Do stajni można przejść spacerem przez las lub dojechać samochodem. Na miejscu znajduje się parking dla Gości. 


Rekomendowany czas wyprawy: 1-3 godzin

Dostępność: Okres wiosna-jesień

Bilet wstępu: TAK

Cena:

  • przejażdżka wozem (15 osób) 300zł/60min

Kiedy zarezerwować: Rekomendujemy rezerwację z 2-3 dniowym wyprzedzeniem

Jak zarezerwować: Zapytaj na recepcji recepcja@julinek.com.pl lub +48 22 611 61 16, +48 781 810 037

Sprawdź dojazd z Julinka: Google Maps

Informacje mają charakter poglądowy. O dostępność i ceny usługi zawsze zapytaj przed wyjazdem.

oC

Masz pytanie? Zadzwoń +48 781 810 037 +48 22 611 61 16