Bon turystyczny
W Julinku zrealizujesz Bon Turystyczny!

Rodzinny wypoczynek blisko natury

Rodzinne wakacje w otoczeniu leśnej ciszy Kampinoskiego Parku Narodowego. To właśnie w Julinku znajdziesz największy park linowy na Mazowszu, wystąpienia cyrkowe, wesołe miasteczko, boiska sportowe, animacje dla dzieci i wiele więcej atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych Gościach!


Bon Turystyczny

Bon turystyczny to dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, który możesz wykorzystać aż do końca września 2022 roku. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Bonem można dokonać płatności za wszystkie nasze pakiety wypoczynkowe.

Zasady wykorzystania

Jak uzyskać bon turystyczny?

W celu uzyskania bonu turystycznego należy utworzyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, gdzie zamieszczona została również szczegółowa instrukcja, jak w prosty sposób wygenerować kod kuponu. Jak zostanie on Tobie przekazany? W formie 16-cyfrowego unikalnego numeru, wysłanego na numer telefonu podany przez Ciebie wcześniej.

Otrzymany kod potrzebny będzie przy dokonywaniu rezerwacji w Julinku. Co więcej, w momencie aktywacji generowany jest także kod obsługi płatności, który również należy zachować na potrzebny realizacji rezerwacji. Jeżeli napotkasz na jakiekolwiek lub nadal nie będziesz wiedział, jak zdobyć bon, sprawdź film, który przedstawia krok po kroku, jak to zrobić.

Pakiety pobytowe

Często zadawane pytania

Tak, skorzystaj z bonu turystycznego by zapewnić dziecku wakacje marzeń. Bon turystyczny to dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca września 2022 roku. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Sprawdź jakie propozycje pobytu przygotowaliśmy w zakładce Pakiety pobytowe i wybierz jedną z nich lub skorzystaj z panelu rezerwacyjnego i wybierz daty pobytu. Bon turystyczny możesz wykorzystać na wszystkie oferty.

Dzięki możliwościom jakie daje bon otrzymujesz jeszcze więcej środków na rodzinny wypoczynek. Wykorzystaj to i ciesz się z dodatkowych korzyści, takich jak: dłuższy pobyt – więcej chwil spędzonych z rodziną; lepszy pokój – więcej przestrzeni dla Twoich najbliższych; bogatszy pakiet – dodaj wyżywienie lub specjalne atrakcje dla dzieci.

Płatność bonem turystycznym może być realizowana na usługi hotelowe oraz usługi towarzyszące świadczone w ramach pobytu w hotelu, tzn. jest możliwość opłacenia bonem turystycznym noclegu wraz z wyżywieniem, ale nie ma możliwości płatności bonem wyłącznie za samo śniadanie. Podczas dokonywania rezerwacji pamiętaj by wybrać i zaznaczyć wszystkie dodatki.

Jeśli usługa hotelarska przekracza wartość bonu, to brakującą część możesz zapłacić gotówką, kartą lub przelewem.

...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: