W Julinku zrealizujesz Bon Turystyczny!

Rodzinne wakacje w otoczeniu leśnej ciszy Kampinowskiego Parku Narodowego? Czy weekendowy wypad na rowery po leśnych ścieżkach? A może uwielbiany przez najmłodszych wypoczynek w Parku Rozrywki Julinek z mocą atrakcji dla dzieci?

Właśnie w Julinku znajdziesz największy park linowy na Mazowszu, wystąpienia cyrkowe, wesołe miasteczko, boiska sportowe, animacje dla dzieci i wiele więcej atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych Gościach!

Skorzystaj z bonu turystycznego by zapewnić dziecku wakacje marzeń. Bon turystyczny to dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Dla kogo?

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Jak wykorzystać bon turystyczny 500zł?

Sprawdź jakie propozycje pobytu przygotowaliśmy w zakładce Oferta specjalna i wybierz jedną z nich. Bon turystyczny możesz wykorzystać na dowolny pakiet 
 


Na co przeznaczyć bon turystyczny 500zł?

Wykorzystaj w pełni możliwości jakie daje bon. Otrzymujesz jeszcze więcej środków na rodzinny wypoczynek. Wykorzystaj to i ciesz się z dodatkowych korzyści, takich jak:

  • dłuższy pobyt – więcej chwil spędzonych z rodziną
  • lepszy pokój – więcej przestrzeni dla Twoich najbliższych
  • bogatszy pakiet – dodaj wyżywienie lub specjalne atrakcje dla dzieci

Możesz wybrać odpowiednią opcję w trakcie dokonywania rezerwacji

Jak płacić bonem?

Wybierz opcję z płatnością na miejscu. Bon okazujesz podczas zameldowania przy przyjeździe. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego ZUS. Poprosimy o przekazanie 16-cyfrowego kodu w celu weryfikacji salda. Płatność zatwierdzisz kodem potwierdzającym sms. Możesz płacić bonem wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.


Poznaj nas bliżej

B&B Julinek Park jest położony w samym sercu Puszczy Kampinoskiej, w pobliżu tras S7 i A2 umożliwiającej łatwy dojazd z Warszawy, Modlina i Sochaczewa.

Spokojna i zielona otulina lasu sprzyja odpoczynkowi. Tym samym Julinek stanowi idealną bazę noclegową dla rodzin z dziećmi, osób podróżujących służbowo, dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, zielonych szkół i turystów indywidualnych.

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie.

oC

Masz pytanie? Zadzwoń +48 22 611 61 16